İletişime Geçin +90 553 371 6101|info@farmasimakeup.com

Farmasi markasının en sevilen ve en etkili olan serilerinden Farmasi Age Reversist Serisi, her bir ürünü ile müşterilerin gönlünde yer edinmeyi başarmıştır. Cilt dostu olan, yaşlanmaya karşı cildin direnç kazanmasını ve canlanmasını sağlayan bu özel ürünler özellikle düzenli kullanım sonucunda gözle görülür müthiş bir etki oluşturur. Ürün serisi içerisinde toplam altı farklı türden ürün bulunduğu ve her birinin birlikte kullanıldığında çok daha başarılı sonuçlar doğurduğu belirtilmektedir. Cildinizi yaşanma belirtilerine karşı koruma altına almak ve çok daha genç görünmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Farmasi Age Reversist Serisi ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

Farmasi Age Reversist Serisi Ürünleri ve Sağladığı Faydalar

Farmasi Age Reversist Krem – 1104142

Serinin en etkili ürünlerinden birisidir. Zamanın tersine işlemesini sağlayan bir formülü bulunur. Uygulama yapıldıktan sonra anında etki gösteren bu ürün cildi hem sıkılaştırır hem de toparlanmasını sağlayarak gençleşmesine yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin tereddüt etmeden kullanabileceği bu ürün yoğun bakım kremi ve serum ile beraber kullanılırsa çok daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Farmasi Age Reversist Serum – 1104141

Cilt üzerinde beliren derin çizgilerin ve kırışıklıkların onarılması aşamasında etkili olan bu ürün, cildin ışıl ışıl görünmesini ve genç kalmasını sağlayacaktır. Cildin nem dengesini koruma altına alarak elastikliğini kaybetmemesi için etkili olur.

 Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem – 1104140

Yaşlanma karşıtı krem olarak ifade edilen bu etkili nemlendirici, ciltte oluşan ince çizgileri doldurarak pürüzsüz bir görünüm elde etmeyi kolaylaştırır. Yoğun nemlendirici özelliğine sahiptir ve çevreden gelen olumsuz etkilere karşı ciltte bir bariyer görevi görerek koruma sağlar.

Farmasi Age Reversist Jel Temizleyici – 1104139

Seri içerisinde yer alan cilt temizleme jeli, kir ve tozun atılmasını sağlarken gözeneklerin tamamen arınmasını sağlar. Cildin yatışmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olan bu ürün yağsız özel formülü sayesinde cildin yumuşacık olmasını sağlar. Sabah akşam günde iki defa kullanılması tavsiye edilmektedir.

Farmasi Age Reversist Göz Kremi – 1111064

Göz çevresine uygulanması uygun görülen bu ürün ile göz çevresinde bulunan hassas cildin desteklendiği ve daha genç görünmesi için yardımcı olduğu bilinmektedir. Ayrıca gözaltı morlukları ve torbalarının giderilmesinde de etkili olan bir üründür.

Farmasi Age Reversist Özel Çanta – 7000636

Farmasi Age Reversist Serisinde yer alan ürünlerin birlikte kullanımı ile daha büyük fayda sağlanmaktadır. Alınan seri ürünlerini tek bir çantada saklamanızı sağlayacak özel ürün çantası ile birlikte almanız kullanım sırasında kolaylık da sağlar. Ayrıca çantayı dilediğiniz şekilde farklı ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. 

Yazar |2019-05-27T04:17:27+03:00Kasım 27th, 2018|Ürünler|

Bir yorum yapın.