İletişime Geçin +90 553 371 6101|info@farmasimakeup.com

Farmasi kuruluşu geçmişi 1950 senesine dayanan önemli bir markadır. Kurucusu Dr. Cevdet Tuna formülleri ile büyüyüp günümüze kadar geliştirilmiştir. İlk olarak ilaç sektöründe kendisini göstermiş ve 1985 senesinde de kozmetik alanına geçiş yapmıştır. Marka Dünya genelinde herkes tarafından beğenilen ve takip edilen trendlere göre ürün geliştirme gayretindedir. Firmanın gelişimi takip edildiğinde 1995 senesinde bebek bakım ürünleri üzerine bir firma daha kurulduğu görülmektedir. 2003 senesinde alınan önemli kararlarda tüm firmaların tek bir çatı altında birleştiği görülmektedir. Bugün adı Tanalize Kozmetik AŞ olarak kayıtlara geçen Farmasi markası, kurulduğu günden bu yana geldiği noktanın haklı gururunu yaşamaktadır. İlk günden günümüze kadar gelinen noktayı Farmasi Hakkında  başlıklı yazımızda detaylı inceleyeceğiz.

Yerli Sermaye Farmasi

Farmasi markası tüm Dünya genelinde milyonlarca müşteriye hitap eden çok yönlü bir markadır. Birbirinden farklı 2000’i aşkın ürünü bulunur. Her bir ürün özel testlerden geçirilerek müşteri karşısına çıkarılır. Ürünlerin formüllerini geliştirirken doğallıktan asla ödün verilmez. Çevresine karşıda oldukça duyarlı bir markadır. Kullanılacak bitki özlerine karar verilirken nesli tükenmekte olanlara dokunulmaz. Birçok ürün ambalajının geri dönüşebilen özellikte olması çevreye karşı gösterilen hassasiyetin en açık göstergesidir. Ürünlerinde hayvansal içerikli hiçbir maddeye yer verilmez ve helal sertifika sınıfına giren koşullarda üretim yapılmaktadır. Ürünlerini ülke içinde tüm bölgelere rahatlıkla ulaştırabildiği gibi, yurtdışında da birçok müşterisi bulunur. Yerli kozmetik şirketi olarak ihracat rekoru kırdığını ve özellikle tercih ettiği doğrudan satış yöntemi ile Türkiye’deki en iyi firma olduğunu belirtmek gerekir.

Sektörde lider konuma gelebilme hedefi ile var gücüyle çalışan marka, üretim sırasında ortaya çıkma ihtimali olan hataları minimum seviyede tutmayı başarmaktadır. En kaliteli ürünü en ekonomik fiyata müşterileri ile buluşturmak için etkin bir çalışma sürdürür. Çıkardığı her ürün müşteri beklentileri doğrultusunda özenle hazırlanmakta ve kalite konusunda beklentilerin üstünde bir performans sergilenmektedir. Firmanın ürünlerin satışı konusunda ülkemizin ve dünyanın takip ettiği doğrudan satış stratejisini tercih etiği görülür. Çeşitli birçok ülke ile arasında gelişmiş bir network satış ağı bulunmaktadır. Doğrudan satış sisteminde kendin kullan, tavsiye et ve kazan mantığı çerçevesinde hareket edilir. Her ürün özeldir ve her biri çok özel olan müşteriler için özenle hazırlanarak sunulur.

Yazar |2019-05-10T06:24:27+03:00Ekim 27th, 2018|Genel|

Bir yorum yapın.