İletişime Geçin +90 553 371 6101|info@farmasimakeup.com
Farmasi Kayıt Ol2019-02-01T13:35:08+03:00
[]
1 Step 1
Previous
Next

Farmasi Kayıt Ol

Farmasi markasının bol kazançlı dünyasına katılmak isteyenler karlı çıkıyor. Her evin ihtiyacı olan birbirinden güzel ürünlerle tanışıp güzelleşmenin tadını çıkarmak isteyenler doğru adrestesiniz. Farmasi Kozmetik doğal ve ilaç kalitesine yakın etkisi olan ürünleri ile müşterilerinin gönüllerini kazanmaya devam ediyor. Bir diğer yandan da yeni ürünler ve yeni üyeler ile büyüme hedefini devam ettirdiğini söyleyebiliriz. Farmasi Üyelik sistemi herkese kapılarını açmış hazır beklerken, bu önemli adımı atmak için vakit kaybetmemelisiniz.

Farmasi Kozmetik, hem müşterilerine sunduğu faydalı ürünler hem de danışmanlarına kazandırdığı ekstra gelir ile ülke içinde ve dışında birçok kişiye kucak açmış durumda. Ürünlerinin tanıtımlarını danışmanları aracılığıyla her eve ulaştırabilen marka, bu işte çok başarılı diyebiliriz. Farmasi Kayıt Ol işlemi için yapanız gereken sadece gerekli olan başvuru aşamasını geçmektir. Sitemiz aracılığıyla da karşınıza çıkan Farmasi Üyelik başvuru ekranı bu aşamayı kolaylıkla tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Farmasi üyeleri daha aileye katıldıkları ilk andan itibaren kazanmaya başlayan özel kişilerdir. Markanın müşterisi olarak satın aldıkları ürünleri, Farmasi Üye Ol işlemini tamamladıktan sonra almaları halinde direk %30 kar elde etmiş olurlar.

Hiçbir satış yapılmasa dahi sadece kendi ihtiyacı için ürün alan kişiler bile kazançlıdır.  Hem alırken hem satarken hem de kullanırken kazanmanızı sağlayan Farmasi markası ile hayat çok daha güzel.

Farmasi Üyelik Başvurusu

Hayallerine kavuşmak isteyen kadın ya da erkek farkı olmadan herkes girişimci olabilir. Farmasi Üye Ol seçeneği bu işe gönül veren herkes için açıktır. Markanın uyguladığı doğrudan satış sistemi hiçbir riskin bulunmadığı ve bir iş kurmak için ihtiyaç duyulan sermayeye de gerek olmayan bir kazanç dünyasıdır. Zaman sınırlaması olmadan geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız siz de üye olarak bu avantajlı dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Farmasi üyesi olmak isteyen kişiler için yönetmelikle belirlenen girişimci olabilme koşulları vardır. Bu koşullardan ilki 18 yaşını dolduruş olmaktır. Yaş koşulunu yerine getiren herkes üyelik başvurusu yapabilir. Üye olabilmek için Farmasi müşteri hizmetlerini arayabilir, internet sitemiz üzerinden kendiniz başvuru yapabilir ya da danışanlarımız aracılığı ile başvurunuzu gönderebilirsiniz. Marka yönetimi başvuruları kabul etme ve gerekli gördüğünde reddetme hakkına sahiptir.

https://www.farmasi.web.tr/farmasi-kayit-ol/ üzerinden Farmasi Üyelik başvurunuzu yaparken sizden TC kimlik numaranız ile birlikte kimlik bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz istenmektedir. Verilen bu bilgilerin gizli kalacağı ve kimseyle paylaşılmayacağı konusunda firmaya güvenebilirsiniz. Üyeliğiniz kabul edildikten sonra girişimci ekranına ulaşabileceğiniz kullanıcı adı ve şifreniz tarafınıza mesaj yolu ile gönderilecektir. Bu bilgilere sahip olduğunuz andan itibaren sipariş vermeye başlayabilirsiniz. Verilen siparişler o ayki yoğunluğu göre değişiklik gösterse de maksimum bir hafta içinde adresinize ulaştırılır. Markanın anlaşalı kargo şirketleri vardır ve kampanya olan günler içerisinde sipariş verirseniz hiçbir kargo ücreti ödemenize gerek kalmaz. Farmasi markası ürünlerin ilk üretim aşamasından tutun son kullanıcıya ulaşana kadar geçen tüm süreçleri profesyonel şekilde planlamıştır. Bu çalışma prensibi sayesinde marka bugün ülkemizin bir numaralı doğrudan satış firması olmaya layık görülmüştür.

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi üyelerinin her biri sistem içerisinde girişimci olarak isimlendirilirler. Üyeler için eğer isterlerse ucu açık bir kariyer yolculuğu bulunmaktadır. Üyelik sisteminin işleyişinde belirlenen bazı hedeflere ulaşılması halinde unvanlar kazanılır. Her girişimcinin unvanını yükseltilebilmesi mümkündür. Eğer başarılı bir ekip kurabilir ve yönetebilirseniz elde ettiğini bireysel kazanç yanında grup kazancınız da olmuş olacaktır. Farmasi’ye üye olan her kişinin bir sponsoru bulunur. Sponsorlar mevcutta sistemde kayıtlı olan girişicilerdir ve yeni üyelerin kazanılması konusunda yardımcı olurlar. Her üye sponsoru olan kişiden bilgi alabilir ve yardı isteyebilir. Ayrıca kazanılan her puan üzerinden sponsorlar da ek prim kazandığı için ne kadar çok alt üyeniz olursa o kadar kazançlı olursunuz. Görüldüğü üzere Farmasi Kayıt adımını geçmekle beraber birçok avantaja da sahip olunabileceği açıkça ortadadır.

Farmasi Üyelik başvurusu https://www.farmasi.web.tr üzerinden yaptıktan sonrası kabul edilen ve girişimci unvanı alan kişiler çok şanslıdır. Kendi kişisel ihtiyaçları için ürün almak istediklerinde fabrika satış fiyatını üzerinden ödeme yaparlar. Satış yapmıyor olsalar dahi bireysel ekonomileri için önemli bir adım atmış olurlar. Satış yapmak istediklerinde ise her ürün üzerinden kar elde ederek kazançlı çıkmaktadırlar. Bununla birlikte firmanın Farmasi Kayıt sistemine dâhil olan kişilere sunduğu ayrıcalıklı indirim ve kampanyalardan faydalanma imkânları da vardır. Sağlıklı bir şekilde güzelleşirken, sosyalleşmenin ve para kazanmanın da tadını çıkaran üyeler için renkli ve eğlenceli dünyanın kapıları sonuna kadar açıktır, açık kalacaktır.